Yayınlar
Canlı maç izle

Justin tv maç linkerlini nasıl bulurum?

Eski nesil olsun yeni nesil olsun erkeklerin %80’i ve kadınların %30’u birer futbol izyecisi çağımızda. Bunun da getirdiği bazı ihtiyaçlar var dünyamızda. Nedir bunlar diyecek olursak yayıncılık ve bu yayınlara kolay ulaşılabilirlik.

Sadece Tv ‘de yayıncılık yetersiz

İlk yıllarda az ama şifresiz televizyonda maç yayıncılığı ile futbolda artan popülerlik son yıllarda özellikle son 20 yılda tüm dünyada hızla yayılan şifreli platform yayıncılığıyla izleyici kitlesini kaybetti. Ama popülerliğini henüz yitirmedi. 2000’li yılların ortasında internetin de gelişmesi ve yayılmasıyla doğru orantılı olarak sitelerde maç izlemek daha da yaygınlaştı.

İnternetten canlı maç izle

2005’den sonra hızla gelişen paylaşım teknolojisiyle beraber geliştirilen p2p ürünlerinden faydalanan dijital abonelik sahipleri bedava veya cüzi ücretlerle internetten yayın yapmaya başladı. Artık insanlar için canlı maç izle biraz daha kolay ve ucuz hal alsa da kota ve internet hızı sorunları başlarda sıkıntılar yarattı. 2010’da Türkiye’de özellikle internet alt yapısının iyileştirilmesi ve geliştirilmesiyle bu sorun da ortadan kalktı diyebiliriz.


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat