Yayınlar
Bein Sports izle

Yaz aylarında Katar merkezli BeIn Media tarafından satın alınan Digitürk, sezonun ilk yarısında kayda değer değişiklikler göstermese de ocak ayında değişikliklere başlıyor.

Sezon öncesi yayı pörtfoyüne bir çok ligin yayın hakkını katan Bein Medya son aldığı kararlarla Lig tv ve birçok diğer kanalın da logosunu ve ismini değiştirme kararı aldı.

Bein Sports lig tv izle

Artık lig tv kanalları yerini Bein Sports, Bein Sports 2, Bein Sports 3, Bein Sports 4 olarak değişecek. Kanalların güncel logoları da alttaki resimdekiler gibi olacak.

beinsports-izleKanalların içeriklerinde nasıl bir değişme olacağı henüz belli değil. Ancak maç önü, maç sonu programların ve stüdyoların değiştirilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Fransa ve Orta Doğu ülkelerine yayın yapan kanalın ayrıca İspanya, Filipinler, Amerika, Kanada, Avustralya, Tayland ve Hong Kong’da faaliyetleri devam ediyor.

Bein Sports ile justin tv izle

Son dönemlerde futbol yayınlarının yanı sıra diğer sporlarında da canlı yayınlarına yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Bein Media, Euroleague, Nba, Motor Sporları, Dövüş sporları ve Tenis kanalın diğer canlı yayın grubuna dahildir. Kanalları justin tv izle ile takip etmek şuan mümkün, Arapça yayın yapan 12 kanalın yanı sıra 6 tane de bölgesel dillere göre yayın yapan MENA kanallarıyla Arap yarım adası ve Afrikaya yayın yapan 18 HD kanalla rakipsiz bir durumdalar.

Beinsports kanalları yeni ismiyle Türkçe yayınlarına da başlayacak. Kanallar artık bein sports izle şeklinde hizmet verecek.


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat